Kablowa Telewizja cyfrowa we Włodawie

Telewizja

Oferujemy fantastyczną rozrywkę dla całej rodziny! Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety telewizji cyfrowej HD, bogate w dziesiątki różnorodnych kanałów. Pozwól swojej rodzinie wybierać. Macie ochotę na wieczór w towarzystwie kina familijnego? Na pewno jeden z kanałów filmowych spełni wasze oczekiwania. Twoje dziecko w sobotni poranek chciałoby pooglądać bajki? Twój mąż jest fanem piłki nożnej? Żona uwielbia programy kulinarne? Wśród dziesiątek oferowanych przez nas programów telewizyjnych każdy członek rodziny będzie mógł odnaleźć swój ulubiony.

W naszej ofercie mamy trzy bogate pakiety, dostosowane do waszych wymagań i możliwości. Każdy z nich w najwyższej jakości HD! Przyjdź do naszej siedziby lub skorzystaj z infolinii telefonicznej, a otrzymasz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania oraz doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania dla całej rodziny. Klientom zainteresowanym zarówno telewizją cyfrową, jak i łączem internetowym proponujemy atrakcyjne pakiety. Zafunduj sobie niesamowitą rozrywkę w korzystnej cenie.

Link do informacji możliwości testowania

Link do listy kanałów w pakietach podstawowych

Link do listy kanałów w pakietach rozszerzających

Link do listy kanałów w pakiecie Ekonomiczny HD

Link do opisu dekodera STB

Link do Cennika Kablowej Telewizji Cyfrowej

Metro TV to nie tylko telewizja! To także szereg pożytecznych funkcji, które umilą czas spędzony przed telewizorem takich jak:

Usługa CatchUp

Oglądaj swoje ulubione programy nawet do 24h wstecz. Nie musisz pamiętać o włączniu nagrywania, zrobimy to za Ciebie!

Usługa PauseTV

Zatrzymaj i cofnij program nawet o 60 minut. W przeciwieństwie do dekoderów telewizji satelitarnych, w których pauza działa tylko na oglądanym kanale, nasza usługa działa na kilkudziesięciu kanałach jednocześnie. Możesz przełączyć kanał, cofnąć go o 20 minut potem zmienić kanał na inny i także w nim cofnąć się o max 60 minut.

Pełna informacja o programie

Szybka informacja o aktualnie oglądanym programie podana w prosty i czytelny sposób

Program telewizyjny na 7 dni i wyszukiwanie programów

Pełny przewodnik po programach na 7 dni tygodnia.W tym miejscu wyszukasz ulubiony program, ustawisz przypomnienie lub zaplanujesz jego nagranie

Nagrywasz, pauzujesz, przewijasz!

To Twoje centrum nagrywania. W każdej chwili uruchomisz nagrywanie Twojego ulubionego programu, zarządzasz nagraniami – kasujesz, przenosisz, tworzysz foldery, masz podgląd do nagrań zaplanowanych i przemijających.

Twoje ulubione kanały zawsze pod ręką

W bardzo prosty i intuicyjny sposób utworzysz swoją listę ulubionych kanałów.

Usługa multiroom

Ten sam pakiet kanałów dostępny na kilku telewizorach. Dzięki temu każdy w rodzinie ogląda na swoim telewizorze, to na co ma ochotę w danym momencie. Pozwól korzystać całej rodzinie z wielu możliwości jakie daje Wam telewizja cyfrowa od firmy Elektrobit

 

Nasza usługa to nie tylko najwyższej jakości odbiór programów telewizyjnych ale także szereg nowoczesnych usług bez dodatkowych opłat:

  • Blokada rodzicielska – zablokuj dostęp do wybranych kanałów
  • Przypominacz – w EPG dodaj przypomnienie o programie, żeby nie przegapić jego emisji