O firmie ET-Media

Bez kategorii

Kilka słów o firmie ET-Media

Firma ET-Media oferuje szybki i niezawodny internet dla firm i klientów indywidualnych. Proponujemy internet światłowodowy i radiowy na terenie miasta Włodawa oraz najbliższych okolic. Nasza sieć jest rozbudowywana w oparciu o nowoczesne technologie światłowodowe i najlepsze rozwiązania w dziedzinie sieci bezprzewodowych.

Od początku działalności przyświeca nam jasny cel- stały rozwój firmy i udoskonalanie naszych usług, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom Klientów, a jednocześnie daje poczucie dobrze wykonanej pracy.

Szybko rozwijający się rynek usług telekomunikacyjnych i multimedialnych nie pozostawia złudzeń – liczą się ci, dla których elastyczność i otwartość na potrzeby Klientów, są zawsze najważniejszym wyznacznikiem.

Nowoczesne technologie
Gwarancja stabilności

Inwestując w nowoczesny sprzęt mamy gwarancję stabilności i niezawodności połączeń nawet w najtrudniejszych warunkach. Stosujemy nowatorskie rozwiązania co pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Profesjonalizm
Gwarancja solidności

Szybkie działanie stawia nasza firmę jako najlepszy serwis na rynku lokalnym, wystarczy zwrócić się do naszych klientów o opinie.

Zadowoleni klienci
Niezawodność

Zależy nam na budowaniu dobrych i długotrwałych kontaktów. Nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni, a to jest dla nas priorytetem. Zobacz jak działa niezawodny internet.

Jakość usług
Stawiamy na jakość

O wysokiej jakości naszych usług może świadczyć dynamiczny rozwój firmy. Sukces na tym wysoce konkurencyjnym rynku mogą odnieść jedynie te firmy, które właściwie określiły swoje priorytety i konsekwentnie realizują swoją misję.

 

Lokalność
Działamy lokalnie

Jesteśmy lokalnym operatorem. Wywodzimy się z lokalnego środowiska, znamy problemy i potrzeby lokalnej społeczności. Ponadto nasze podatki zostają w naszym mieście, województwie, a nie są wyprowadzane poza Polskę.

 

Rozwój
Ciągle się rozwijamy

Każdego dnia pracujemy nad bezpieczeństwem i poprawą świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy Klientom stały i stabilny dostęp do internetu po konkurencyjnych cenach. Nasze urządzenia charakteryzują się długą i bezawaryjną pracą przez co świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

 

Wysiłki naszej firmy skupiają się na trzech głównych zagadnieniach: oferowaniu najnowocześniejszych technologii teleinformatycznych, podwyższaniu jakości świadczonych usług i ciągłym podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Realizując te zadania osiągnęliśmy najważniejszy cel naszego działania – pełną satysfakcję klientów!