Transmisja danych

Internet

‚Transmisja danych’ to usługa skierowana do firm, umożliwiająca połączenie wszystkich oddziałów w jedną, spójną sieć. Dzięki naszym rozwiązaniom Twoja firma nabierze rozpędu i zoptymalizuje zastosowanie najnowszych technologii.

To idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego i szybkiego połączenia pomiędzy punktami. Nasze rozwiązanie, pozwala na efektywne wykorzystanie i zarządzanie zasobami IT firmy. Dzięki temu znacznie redukuje koszty eksploatacji.

Oferowaną przez nas sieć możesz wykorzystać jako dedykowane łącza transmisji danych (punkt-punkt) lub łącza internetowe dla Twojej firmy we Włodawie. Posiadamy odpowiednią infrastrukturę oraz zaplecze sprzętowe do bezproblemowej transmisji danych. Jesteśmy gwarantem pewnych i stabilnych rozwiązań.

Wyróżnia nas doświadczenie i odpowiedzialność w biznesie. Dzięki nam usprawnisz proces zarządzania i zwiększysz poziom usług. Oferowane przez nas rozwiązania zaspokoją Twoje potrzeby organizacyjne. Gwarantujemy bezpieczeństwo i odpowiedzialność za pomyślne rozwiązania telekomunikacyjne.

Lokalna Transmisja L2

Jeśli twoja firma posiada na terenie Włodawa kilka oddziałów, to ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Nasza infrastruktura światłowodowa oraz lokalizacje węzłów radiowych sprawiają że jesteśmy dostępni niemal w 99% w każdej możliwej lokalizacji słupska, jesteśmy gotowy do zestawienia transmisji danych w warstwie L2, dzięki czemu wszystkie oddziały firmy będę pracowały w tej samej sieci lokalnej.

Ogólnopolska Transmisja L2

Dzięki współpracy z największymi operatorami ogólnopolskimi jesteśmy w stanie zestawić Transmisje L2 lub MPLS na terenie całej polski, w wolumenie dopasowanym do potrzeb każdego klienta.

Gwarantujemy:

– bezproblemową transmisję danych

– pewność i komfort nadzoru,

– uproszczenie zarządzania infrastrukturą,

– bezpłatny audyt,

– efektywne narzędzia monitoringu.

 

BEZPOŚREDNIE KORZYŚCI:

Pełne bezpieczeństwo,

Stabilność parametrów (SLA ),

Sprawniejsza i efektywniejsza komunikacja między oddziałami firmy,

Szybki przesył danych – nawet do 10 Gbit/s,

Większa wydajność i uproszczenie procesów,

Łatwa skalowalność rozwiązania,

Redukcja kosztów związanych z utrzymaniem i eksploatacją sieci.

 

Mamy połączenie z węzłami Epix w Katowicach oraz Warszawie. Obydwa połączenia sa realizowane niezależnymi od siebie fizycznie światłowodami.