Klimatyzacja w ET-Media

Aktualności, Bez kategorii, Strona główna

Jest nam niezmiernie miło, poinformować Państwa, że firma ET-Media wprowadziła do swojego portfolio usługi z zakresu sprzedaży oraz montażu klimatyzatorów oraz pomp ciepła na terenie miasta Włodawy oraz Powiatu Włodawskiego.

#Włodawa #Suszno #Orchówek #Okuninka #JezioroBiałe #Różanka #Hanna #Hańsk #Wyryki #StaryBrus

Zapewniamy:
– fachowe doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań i doboru odpowiednich urządzeń do istniejących warunków lokalowych,
– ofertę dostosowujemy do potrzeb klienta,udzielamy gwarancji na sprzedawane i instalowane systemy,
– świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
– terminową realizację zamówień,
– szkolenie z zakresu obsługi i prawidłowej eksploatacji zainstalowanych urządzeń.

Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko dostawcami, ale również partnerami handlowymi.

W naszej pracy wykorzystywane są najwyższej jakości klimatyzatory idealnie dopasowane do potrzeb osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Nowoczesne urządzenia objęte są gwarancją.

Nasi fachowcy zaproponują najbardziej optymalne rozwiązania w najlepszych cenach, profesjonalny montaż oraz rzetelny serwis urządzeń. Klimatyzatory dobrane są w taki sposób, by działały ekonomiczne, wydajnie i dawały pełen komfort użytkowania. Poza wysoką funkcjonalnością naszych urządzeń, dającą przyjemny chłód, jak i ciepło w mroźne dni, dbamy o zdrowie naszych klientów. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają lepszej jakości powietrze oraz wilgotność na odpowiednim poziomie, dzięki czemu nasza skóra nie wysusza się.

Obecnie klimatyzatory wyposażone są w systemy filtracyjne, które zatrzymują pył, roztocza, bakterie kurz, a także likwidują nieprzyjemne zapachy. Coraz więcej osób zauważa zalety klimatyzatorów/pomp ciepła, takie jak większa efektywność wypoczynku w upalne dni, ochrona zdrowia, wyższy komfort pracy i lepsze samopoczucie. Dlatego coraz niższe ceny dobrej jakości urządzeń sprawiają, że nie tylko miejsca pracy są klimatyzowane, ale również nasze prywatne domy czy mieszkania. Nasza oferta, czyli klimatyzacja we Włodawie jak i całym terenie Powiatu Włodawskiego – sprzedaż, montaż, serwis pozwala zachować pełen komfort naszym klientom.

Certyfikaty

W związku z ustawą Komisji UE 303/2008 oraz polskiej ustawy z dnia 15 maja 2015 o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz niektórych gazach cieplarnianych, od personelu obsługującego urządzenia chłodnicze wymagane są odpowiednie CERTYFIKATY F-GAZOWE. Zmiana przepisów dotyczy też rejestrowania w bazie Centralnego Rejestru Operatorów urządzeń, które zawierają powyżej 3 kg czynnika chłodniczego oraz okresowych przeglądów szczelności instalacji. Przeglądów i wpisów w karty CRO mogą dokonywać tylko osoby z certyfikatem. ET-MEDIA posiada w tym zakresie wszystkie wymagane prawem certyfikaty, gwarantując profesjonalnie wykonaną usługę i zgodność z obowiązującymi przepisami.

Systemy marki KAISAI spełniają normy efektywności energetycznej w zakresie od A do A+++. Nadają się więc do zastosowania zarówno w domach oraz mieszkaniach prywatnych, jak i wielkopowierzchniowych biurach, czy centrach handlowych.

Więcej informacji o klimatyzacji: